20.122019

Nabór do projektu "Świat Motylków"

Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej zaprasza do udziału w projekcie pt. „Świat Motylków”, który zakłada organizację szesnastodniowego szkolenia w 2 etapach (2 razy po 8 dni) - udział w obu etapach jest obowiązkowy. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładów i indywidualnych warsztatów mających na celu nabywanie umiejętności rehabilitacyjnych, pielęgnacyjnych i życiowych.

04.122019

Dzień Świąteczny 2019

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i planem Dnia Świątecznego , który odbędzie się 22 grudnia 2019 roku.

16.112019

Wynik wyboru oferty audytu "Świat Motylków"

Zawiadamiamy o wyborze oferty złożonej w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 06.11.2019r. na AUDYT ZEWNĘTRZNY I ETAPU PROJEKTU „Świat Motylków".

06.112019

AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU „Świat Motylków”

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem ofertowym

18.092019

Poszukujemy Terapeutay usprawniania w środowisku wodnym, terapeuta Watsu

Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej ul. Lubelska 36B, 21-100 Lubartów Zatrudni w ramach umowy na zastępstwo, na stanowisku: Terapeuta usprawniania w środowisku wodnym, terapeuta Watsu

05.072019

Rajd po zdrowie

Janusz Kobyłka z Lubartowa, pasjonat o wielkim sercu po raz drugi ruszy w charytatywny rajd rowerowy po Polsce. Podczas całej wyprawy będzie zbierał fundusze dla podopiecznych Fundacji „Stella” im. Agaty Orłowskiej z Lubartowa zajmującej się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci.

więcej aktualności