23.042021

Ogłaszenie naboru na prowadzenie zajęć Rehabilitacja lecznicza-neurologiczna

Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie Ogłasza nabór na prowadzenie zajęć Rehabilitacja lecznicza-neurologiczna w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w ramach konkursu nr 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”

Ogłoszenie naboru na prowadzenie zajęć Samoobsługi i Samodzielności

Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie Ogłasza nabór na prowadzenie zajęć Samoobsługi i Samodzielności w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w ramach konkursu nr 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”

23.042021

Ogłoszenie naboru na prowadzenie terapii ruchowej

Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie Ogłasza nabór na prowadzenie terapia ruchowa w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w ramach konkursu nr 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”

22.042021

Ogłoszenie naboru na prowadzenie zajęć w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w ramach konkursu nr 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”

Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie Ogłasza nabór na prowadzenie zajęć Rozwijanie kompetencji psychospołecznych i komunikacyjnych w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w ramach konkursu nr 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”

22.042021

Ogłoszenie naboru na prowadzenie zajęć Rehabilitacja Fizjoterapia

Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie Ogłasza nabór na prowadzenie zajęć Rehabilitacja Fizjoterapia w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w ramach konkursu nr 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”

20.042021

Ogłoszenie naboru na prowadzenie Treningu Umiejętności Życiowych

Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie Ogłasza nabór na prowadzenie Treningu Umiejętności Życiowych w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w ramach konkursu nr 1/2020 pn. „Pokonamy bariery”

więcej aktualności