04.032022

AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU ”Dzielny Samodzielny”

W związku z realizacją I etapu projektu „Dzielny Samodzielny” współfinansowanego przez PFRON w ramach konkursu o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2020 "POKONAĆ BARIERY", Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie poszukuje Wykonawcy, który w ramach prowadzonej przez siebie działalności zrealizuje następujące zamówienie: AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU ”Dzielny Samodzielny”

04.032022

AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU „Świat Motylków”

AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU „Świat Motylków” ZAPYTANIE OFERTOWE W związku z realizacją projektu „Świat Motylków” współfinansowanego przez PFRON w ramach konkursu o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2020 "POKONAĆ BARIERY", Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie poszukuje Wykonawcy, który w ramach prowadzonej przez siebie działalności zrealizuje następujące zamówienie: AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU „Świat Motylków”

05.052021

Wybór oferty nr 1/2021

Zawiadamiamy o wyborze oferty złożonej w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 1/2021 z dnia 26.04.2021r. na wyłonienie wykonawcy obejmującej noclegi dla uczestników i beneficjentów projektu „Świat Motylków”.

02.052021

Ogłoszenie wyboru oferty na prowadzenie zajęć Samoobsługi i Samodzielności

Zawiadamiamy o wyborze oferty złożonej w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 23.04.2021r. na prowadzenie zajęć Samoobsługa i Samodzielność w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w okresie do 31.03.2022r.

28.042021

Wybór oferty Terapia Ruchowa

Zawiadamiamy o wyborze oferty złożonej w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 20.04.2021r. na prowadzenie zajęć Terapii Ruchowej w I etapie projektu „Dzielny Samodzielny” w okresie do 31.03.2022r.

26.042021

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2021

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2021 dotyczące zamówienia usługi obejmującej noclegi dla uczestników i beneficjentów projektu „Świat Motylków”

więcej aktualności