06.112019

AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU „Świat Motylków”

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem ofertowym

18.092019

Poszukujemy Terapeutay usprawniania w środowisku wodnym, terapeuta Watsu

Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej ul. Lubelska 36B, 21-100 Lubartów Zatrudni w ramach umowy na zastępstwo, na stanowisku: Terapeuta usprawniania w środowisku wodnym, terapeuta Watsu

05.072019

Rajd po zdrowie

Janusz Kobyłka z Lubartowa, pasjonat o wielkim sercu po raz drugi ruszy w charytatywny rajd rowerowy po Polsce. Podczas całej wyprawy będzie zbierał fundusze dla podopiecznych Fundacji „Stella” im. Agaty Orłowskiej z Lubartowa zajmującej się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci.

05.072019

Informacja o wyborze oferty

Dotyczy: Wyboru oferty na AUDYT ZEWNĘTRZNY I ETAPU PROJEKTU „Dzielny Samodzielny”.

07.102019

AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU I etapu projektu „Dzielny Samodzielny”

ZAPYTANIE OFERTOWE

07.102019