Wpłać darowiznę

Szybkie płatności internetowe

Wesprzyj naszych Podopiecznych szybkimi płatnościami internetowymi. Możesz wybrać jedną z poniższych kwot, dopasowaną do Twoich możliwości. Pamiętaj, każda darowizna ma znaczenie!

WPŁACAM

Fundacja w serwisie SiePomaga.pl

Możesz również wesprzeć Fundację w serwisie siepomaga.pl - zajrzyj tutaj: https://www.siepomaga.pl/fundacjastella

Przelew na konto bankowe

Wesprzyj naszych Podopiecznych poprzez przekazanie darowizny bezpośrednio na konto Fundacji:

21–100 Lubartów, ul. Cicha 27

NR KONTA Credit Agricole Bank Polska S.A.
92 1940 1076 3113 5788 0000 0000

Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Przekaż 1% podatku!

Fundacja "Stella" im. Agaty Orłowskiej KRS: 0000445413

Odliczenie darowizny od podatku

Prowadzimy działalność pożytku publicznego, więc przekazane darowizny można odliczyć od podatku.

Jeśli chcą Państwo otrzymać pisemne podziękowania za przekazanie darowizny, prosimy o kontakt fundacja@stella.com.pl.

Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!