AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU „Świat Motylków”

ZAPYTANIE OFERTOWE
W związku z realizacją projektu „Świat Motylków” współfinansowanego przez PFRON
w ramach konkursu o zlecenie realizacji zadań w formie wsparcia nr 1/2020 "POKONAĆ
BARIERY", Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie poszukuje Wykonawcy,
który w ramach prowadzonej przez siebie działalności zrealizuje następujące zamówienie:
AUDYT ZEWNĘTRZNY PROJEKTU „Świat Motylków”
Zamawiający:
Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie
ul. Lubelska36B
21-100 Lubartów
NIP: 714-204-40-11
Miejsce przeprowadzenia audytu: Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej w Lubartowie
ul. Lubelska36B

Aby zapoznać się z pełnym zapytaniem ofertowym zapraszamy do załącznika na dole strone.