Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej

Usprawnianie maksymalnie możliwie

Twój GEST pomoże sfinansować najcenniejszy DAR - ZDROWIE

Informacje

Szanowni podopieczni Fundacji "Stella" im Agaty Orłowskiej,
w związku z trwającym zagrożeniem, jakie niesie ryzyko zakażenia się wirusem COVID-19 Zarząd Fundacji w dniu 26 marca 2020r, poinformuje swoich podopiecznych drogą elektroniczną o wytycznych dotyczących dalszego postępowania w przypadku umów zwartych z beneficjentami i uczestnikami projektów, a Organizatorem. Zostanie również przesłany regulamin udzielania wsparcia w okresie zagrożenia epidemiologicznego.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie adresu kontaktowego e-mail za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres fundacja@stella.com.pl z treścią imienia i nazwiska właściciela poczty oraz statusu np.:
1. jestem beneficjentem projektu "Dzielny Samodzielny" lub
2. jestem uczestnikiem projektu "Dom Pod Gwiazdą" lub
3. jestem rodzicem/opiekunem prawnym beneficjenta projektu "Dzielny Samodzielny" należy dodatkowo podać imię i nazwisko beneficjenta lub
4. jestem rodzicem/opiekunem prawnym uczestnika projektu "Dom Pod Gwiazdą" należy dodatkowo podać imię i nazwisko uczestnika.
Na wskazany adres e-mail w dniu 26 marca 2020r. otrzymają Państwo wiadomość zawierającą niezbędne informacje, które ułatwią nam współpracę.
Dodatkowo informujemy, że Fundacja ogranicza korespondencję tradycyjną drogą pocztową z uwagi na zmniejszenie obciążeń usług kurierskich i będzie z niej korzystała jednie w uzasadnionych przypadkach.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.