Ogłoszenie o naborze prowadzenia terapii polisensorycznej z elementami integracji sensorycznej- zajęcia indywidualne.

Ogłoszenie o naborze prowadzenia terapii polisensorycznej z elementami integracji sensorycznej- zajęcia indywidualne.

ul. Lubelska 36B, 21-100 Lubartów

Ogłasza nabór na prowadzenie zajęć terapii polisensorycznej z elementami integracji sensorycznej- zajęcia indywidualne w III etapie projektu „Dzielny Samodzielny”  w okresie od 02.11.2020r. do 31.03.2021r., o łącznym wymiarze 320 godzin , średnio 8 godzin tygodniowo.

Więcej informacji znajdziecie państwo w załącznikach.